1 / 6
Plac od 5000m2 vo industriska zona!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 22:11

Куманово / Куманово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Куманово
Se iznajmuva plac so povrshina 5000m2 vo industriska zona ,sproti Mega,magistralen pat Kriva Palanka. Placot e celosno ograden i raspolaga so struja i voda. Asfaltirana povrshina od 4000m2, betonirana povrsina od 180m2,baraka, kako i hala od 30m2. Cena za iznajmuvanje i povrshina po dogovor. Kontakt broj: 070 211-359

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Anastasija
Потврден огласувач
078868221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам