1 / 8
Се продава куќа во центар на Куманово
По Договор
26.07.2022 14:34

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Солунска 12а, Куманово

Се продава куќа на 2 ката (околу 140м2) со подрум (8м2) и помошен објект-гаража (20м2) во строг центар на градот.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Бранко
Потврден огласувач
078293203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам