1 / 2
Urbaniziran plac - Recica
По Договор
02.08.2022 15:36

Куманово / Куманово

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava urbaniziran plac na vlezot vo s.Recica.Placot e do samiot asfalten pat.
Cena po dogovor.
Shifra: E4155

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 070 748 608
077 790 696
071 316 332

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам