Logo

Cache 6М, 2.66GHz, Core2Quad Q9400 + ТЕРМАЛНА ПАСТА

Број на оглас: 2969074 | Објавен на: 12.09.2018, 00:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Cache 6М, 2.66GHz, Core2Quad Q9400 + ТЕРМАЛНА ПАСТА

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dobri

Потврден огласувач