Logo

Apple MagSafe Power Adapter - 85W (for MacBook Pro 15/17")

Број на оглас: 2979205 | Објавен на: 14.08.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Apple MagSafe Power Adapter - 85W (for MacBook Pro 15/17")

85 ватниот MagSafe Power адаптер за MacBook Pro има магнетен DC конектор кој ве осигурува дека ќе се исклучи самиот ако дојде до некои несакани работи или повисок напон а помага и со тоа што не дозволува слабеење на напонот во каблите со текот на времето.Додека магнетните ленти помагаат да го полните вашиот MacBook Pro брзo и безбeднo.

Original! ! ! kako nov !

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 buse

Потврден огласувач