Logo

Epson printer - skener

Број на оглас: 2980485 | Објавен на: 01.11.2018, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Epson pecatar i skener. Pecatarot e mnogu malku koristen skoro nov. Pecatarot e vo boi i e odlicen za koristenje.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач