1 / 3
ZEMJISTE ZA INDUSTRISKI OBJEKT
60.000 €
Цената не е фиксна
Денес 09:33

Куманово / Куманово

Квадратура:

1948 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste od 1948 m2 vo m.v.Trliste - Rajkova Kukja - Kumanovo (vednas pozadi fabrika Moka Prom).
KP 1476/18.
Od magistralniot pat Kumanovo - Kriva Palanka ima pristapen pat do predmetnoto zemjiste i voedno ima priklucok za struja i voda.
Pogodno za izgradba na industriski objekt.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Виктор
Потврден огласувач
078236194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам