Logo

HP Laserjet 1000 series

Број на оглас: 2981518 | Објавен на: 18.09.2018, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Se prodava printer HP Laserjet 1000 series.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ања

Потврден огласувач