1 / 5
Kuci kaj ciglana
1 €
11.12.2019 13:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Josko Ilievski

se prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi ciglana so golema kuca odi 900 m2 dvoriste a so drugara odi celoto od 3000 m2 se prodavaat i posebno mala posebno golema .... za povece informaciii na ovoj telefon ....... 070 334 002 VOJO

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
+491633300483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам