1 / 4
Се издава/продава деловен простор.
1.050 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 14:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

800 m²

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите машини за преработка на мермер и гранит. Може да се користи за сечење мермер/гранит или како магацин за други потреби.Локација: Градски гробишта-Куманово.Погодно за започнување бизнис.
Контакт телефон 078290931

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Valerij
Потврден огласувач
078211320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам