1 / 6
Се продава супер куќа, екстра локација во Зелен рид(мирна сл
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2020 13:39

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

243 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Зелен рид, Куманово

Се продава супер куќа, екстра локација во Зелен Рид (мирна слепа улица, без сообраќај)
Цена по договор.
Телефон за контакт: +436766276228 (Viber i WhatsApp)

Дворно место: 243 m2
Основа на куќа: 97 m2
3 помошни простории: 41 m2
Вкупна површина на земјиште: 381 m2

Куќата е на 2 спрата, плус високо поткровје: 250 m2
-Прв спрат – приземје: 84 m2 + 15 m2 (тераса)
-Втор спрат: 84 m2 + 15 m2 (тераса)
-Поткровје: 81 m2

Греење: Централно парно во цела куќа со котел на пелети (во посебна надворешна помошна просторија) и централно парно греење на дрва (во главниот салон има вграден камин со парно котел)
Куќата поседува:
2 дневни соби,
2 кујни,
2 трпезарии,
4 спални соби,
2 купатила,
1 високо поткровје со салон и спална соба,
1 гардеробер,
1 гаража во двор,
2 паркинг места во предел дел на дворот,
2 помошни простории одделени од куќата.

Подготвена внатрешна инсталација за соларано, за цела куќа.
Куќата може да се купи со мебел наместена или без мебел.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
+436766276228 (Viber i WhatsApp)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам