1 / 7
DAF LF
По Договор
19.11.2022 20:54

Петровец / Скопје

DAF LF
dizel
god: 2002
Mozna e iso zamena, registracija cela godina.

za poveke info : 070 273 693
070 245 958

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава / Можна е замена од:

Feniks
Потврден огласувач
070-273-693/ -070-245-958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам