Se iznajmuva stanben ili deloven prostor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 10:07

Куманово / Куманово

Греење:

Друго

Se iznajmuva stanben ili deloven prostor vo centar na Kumanovo, ulica Trst 9. Poveke informacii na telefon 078605910 Dragoljub.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

OGLAS
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам