1 / 8
GARSONJERA 30m2 CENTAR KAPISTEC -KATOLICKA
250 €
16.02.2023 15:19

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

I.L.RIBAR

SIFRA: 20023

Se izdava GARSONJERA 30m2 na visoko prizemje so centralno greenje, klima, edna prostorija so kujna, renovirano kupatilo, lokacija KAPISTEC sproti Katolicka crkva.....

Cena 250evra so vkluceni mesecni komunalni smetki **

telefon kontakt
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija DOMA DOM
info@domadom.mk
www.domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

NAMESTEN 3-SOBEN 75m2 TAFTALIDZE 1

320 €

Renoviran 4-soben prazen 85m2 za kancelarii

360 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам