1 / 9
Delovi za Passat 1.9tdi 66ks 90ks so Klima
1 €
31.08.2022 20:39

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2018

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Ima se sto vi treba povelete na 078219274
Imame motor i turbina od 110ks i 90ks
Odlien motor turbina menjac i se drugo sto vi treba...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za Passat 1.9tdi 66ks 90ks so Klima

1 €

Delovi za Opel Corsa 1.2 benzin 55kw Avtomatik Easytronic

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам