1 / 4
PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 14:41

Куманово / Куманово

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2
2plac crno pole k.p.1785 i 1790 2200 m2
cena po dogovor
078 212 665
078 212 665
078 212 665

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sladjan
Потврден огласувач
078441463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам