1 / 9
DAVID BROWN 990 TRAKTOR
4.500 €
27.11.2022 16:46

Струмица / Струмица

Prodavam traktor vo odlicna sostojba za poveke inf na tel:075674744
Moze zamena za avtomobil.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
075674744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам