1 / 6
Detska Soba
250 €
Цената е фиксна
29.10.2018 12:54

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Se prodava dobro socuvana detska soba.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
072227909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам