1 / 6
VW Golf 4 1.9TDI 110KS na delovi
10 €
Цената не е фиксна
07.04.2022 23:12

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2018

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Vw golf mk4 1.9 tdi 81kw 110ks 1999god

Na delovi prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat punto 1.9 jtd na delovi

10 €

Chrysler voyager 3.3l na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам