1 / 4
Celicni Bandazi 16ki orginal za Audi A4-B8 Made in Germany
130 €
11.12.2022 13:46

Кочани / Кочани

Bandazite se orginal Audi so zig. Made in Germany.
Odgovarat za:
- Audi A4 od 2008 god. nagore
- Audi A6 od 2012 god. nagore

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Celicni Bandazi 16ki orginal za Audi A4-B8 Made in Germany

130 €

Aluminiumski bandazi 5x112 so gumi za Audi VW Seat Skoda

120 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам