1 / 8
Se prodava deloven prostor 1800 m2
1 €
01.08.2022 13:20

Струмица / Струмица

Se prodava deloven prostor vo blizina na Strumica vo prekrasna sostojba za podetalni informacii vo agencijata za nedviznosti Prostor ili na tel. 075-488-259

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Ag.za ned. prostor
O
Потврден огласувач
075488259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам