BARAM DA KUPAM PLAC PLAKANJE VEDNAS
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2022 00:26

Куманово / Куманово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

BARAM PLAC OD 1000 KVADRATI DO 2000 KVADRATI MOZE I POGOLEMA KVADRATURA DO 10.000 KVADRATI PLACANJE VEDNAS VO CENTAR NA KUMANOVO ILI BLISKA OKOLINA NA KUMANOVO PERIFERIJA PONUDETE ceni neka bidat realni.. placam od 3 eura po kvadrat najvece do 15 eura po kvadrat.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
071273639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам