1 / 12
-Slep Sluzba -Pomos na Pat -Road Assistance -Auto Transport
1 €
31.10.2021 08:18

Куманово / Куманово

Vrsime prevos na vozilia i patnici 6+1 niz cela Makedonija i Stranstvo.

Raspolagame so dve Speciallni Shlep Kombinja plus dve Prikolki so moznost za vlecenje na dve ili tri vozila istovremeno po najniski ceni.

Tel: 078.219.274
Viber&Whatsapp +38978219274

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од: Претпријатие

Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

VLECNA SLEP SLUZBA DIZI 24/7 SHLEP TOWING KUMANOVO

1 €

Se prodava kuca - SHTEPI DHE SHITORE AFER BINGO BASHKIMIT

190000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам