1 / 2
PRODAVAM KUKA NA UBAVA LOKACIJA
По Договор
31.12.2019 16:57

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2002

Година на реновирање:

2002

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Babin dol ulica 2 bb

Prodavam kuka vo babin dol na ubava lokacija.
Cena po dogovor.
Kukata se naogja na pocetok prvo sokace desno.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Daniel Trajkovski
Потврден огласувач
077607730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам