Prodavam plac 1200 kvadrata vo centar na shuplji kamen
1 МКД
Цената не е фиксна
11.12.2018 18:23

Куманово / Куманово

Квадратура:

1200 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Placot e pogoden za vikendica za izgradba na pogolemi objekti i dr

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078819253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам