1 / 6
Peugeot 306 1.4 na delovi
10 €
02.10.2021 09:47

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

306

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Peugeot 306 1.4 75ks 1999god na delovi

Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

vw passat 1.9 tdi 98god na delovi

10 €

Fiat punto 1.9 jtd na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам