1 / 12
SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR
290 €
26.07.2022 14:51

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Zelen Rid

Se izdava nov i celosno namesten I opremen stanben prostor. Cenata e so vkluceni reziski trosoci (podno greenje 24/7, WiFi, kablovska,struja, voda, itn). Obezbeden parking.
Apartmanot se naogja vo naselbata Zelen Rid.
Informacii samo na 078 236 422

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nenad
Потврден огласувач
078236422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам