1 / 12
Куќа во близина на Турска пекара
55.000 €
04.12.2019 13:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

313 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Avnoj

Se prodava kukja на ул.Авној ( во близина на турска пекара ). Кукјата располага со 100м2 станбена површина , 35м2 помошни простории и дворно место од 313м2.Вкупна квадратура на парцелата изнесува 415м2.
Цена 55.000 €
Шифра Е3198

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 070 748 608
077 790 696
071 316 332

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам