1 / 12
Se Prodavaat Gradezni Parceli na ul.Nikola Tesla
По Договор
22.10.2022 19:52

Куманово / Куманово

Квадратура:

2261 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodavaat 3 gradezni parceli na ul Nikola Tesla
br na parcela: 7543/1- 891m2
br na parcela: 7543/2- 689m2
br na parcela: 7552 - 681m2
Parcela 7543/5 spored urbanisticki pat e ostaveno za pat sto streba da vodi do site parceli
Parcelite se prodaavat site zaedno, od edna strana izleguvaat na ul Nikola Tesla od druga strana izleguvaat na glavniot avtopat Kumanovo-Gr.Tabanovce
za podetalni informacii javete se na:
LJUBISA: 078 220 589
LJUBISA: 078 220 589
LJUBISA: 078 220 589
LJUBISA: 078 220 589
LJUBISA: 078 220 589

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077982007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам