Se prodava niva vo atar na selo dobrashane
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2023 23:07

Куманово / Куманово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva vo atar na s.dobrasane
cena po dogovor
javuvanje posle 15h na tel 070 883 888

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

no name
d
Потврден огласувач
00000000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам