Kuća vo s.Čelopek
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 10:23

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

s. Čelopek

Se prodava kuća vo s. Čelopek. Poveke informacii na telefon 071336887 METODIJA.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам