1 / 2
Magacinski prostor
По Договор
22.09.2022 09:27

Велес / Велес

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na objektot e vo industriskata zona Uzus.
Cena povolna. Telefon za kontakt 078395318.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Xxxxx
Потврден огласувач
070575316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам