1 / 12
Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг
По Договор
29.03.2023 11:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Partizanska 1

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот.

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, итн.

Останатите 5 апартмани се наоѓаат на иста локација во строгиот центар на Охрид, на само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Во близина на апартманите има кафичи, ресторани, маркети и др. До градските плажи се стигнува за околу 10 минути пеш. Сите тие се комплетно опремени и има се што ви е потребно. Во нив може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располагаат со: тераса; спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, тостер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн.
Апартманот Фантазија 1 има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце.

Сите апартмани и студиа имаат бесплатен интернет(Wi-Fi) и бесплатен безбеден паркинг(подземна гаража).

*Повеќе информации и слики од сите наши апартмани може да најдете на нашата Facebook страна Apartments LAVO

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO (повеќе слики)
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aco
Потврден огласувач
070570617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам