Kupuvam niva
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 00:27

Куманово / Куманово

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kupuvam niva so pogolema kvadratura i toa od Lubodrag,Novo Selo do Umin Dol ili Tabanovce.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара / Можна е замена од:

x.x
Потврден огласувач
079254198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам