1 / 3
Urbanizirani placevi vo Banevo Trlo
По Договор
18.10.2022 18:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat urbanizirani placevi za kukja vo Banevo Trlo do Gladno Pole...
Povekje info na:
071/378-757
070/878-523

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077881999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам