1 / 2
Канцеларија во Центарот на Прилеп
1 €
Цената не е фиксна
07.12.2020 00:40

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Се издава канцеларија во центарот на Прилеп наспроти катната гаража.

Информации
078 259 611

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Давор
Потврден огласувач
078259611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам