1 / 7
Se prodava kukja na ul. Dragan Stoparevikj br. 11
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.12.2019 14:12

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1970

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dragan Stoparevikj 11

Kontakt na broj : 078-490-804 - Saso

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

- Milan
Потврден огласувач
- 078-575-598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам