1 / 1
Купи си Куќу, ајде док не снемало!
95.000 €
99.690 €
26.09.2022 19:10

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

14 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул.Први Мај Куманово

Локација: Куде Пазар, Позади ЗИК Дирекција

Линк од катастар: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatastarskiPlan.xhtml?&idParc=5725615

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
070313573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам