1 / 10
Se prodava Kukja Vo Centar na Kumanovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

303 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Pero Cico 66

Se prodava kukja vo Centar na Kumanovo na ul. Pero Cico 66 nad skolska ambulanta so st povrsina od 202 m2 i deloven objekt, izgraden 2012 godina, vo sklop na kuka od 101 m2 vkupno 303 m3 na zemjiste vo sopstvenost od 180 m2. cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Кристина
Потврден огласувач
070550841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам