1 / 7
Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo
5 €
23.09.2022 10:15

Куманово / Куманово

Квадратура:

5226 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на атрактивна локација.Со површина од 5226м2 со можност до 10 000м2,во индустриска зона - населба викана Рајкова куќа.На самиот регионален пат Куманово - Крива Паланка,а тука се вкрстува и автопатот Скопје - Белград,или спроти Алфи Техноцентар. Цена по договор. тел.070 381 078
070 381 078
070 381 078
070 381 078

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078258758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам