1 / 5
NOVA KUCA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2022 14:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

254 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Gorce Pertov

VREDI DA SE VIDI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070633703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам