1 / 2
SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2
По Договор
26.11.2022 06:15

Битола / Битола

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi kako mini market i za drugi nameni.Prostorot se naoga na mnogu prolazno mesto vo blizina na Crn Most odma do skrivnicite na uica Treskavec.Za podetani informacii mozi da me kontaktirate na
077 863 182 Marjan
077 863 182 Marjan
077 863 182 Marjan
077 863 182 Marjan

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075532466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам