1 / 12
Polihrono Vila Bella Marija
1 €
Цената не е фиксна
09.02.2023 11:25

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

polihrono halkidiki

Za leto 2020
Bella Marija se naodja na 50 m do plaza
so dve spalni sobi
dnevna so komplet opremena kujna I trpezarija
kupatilo
dve golemi terasi
podzemna garaza I nadvoresno parking mesto
cenovnik
01.05 -31.05 40e
01.06-10.06 45e
11.06-30.06 60e
01.07-15.07 70e
16.07-31.07 90e
01.08-25.08 90e
26.08-31.08 90e

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

MARJAN
Потврден огласувач
078411810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам