1 / 7
Kuka vo odlicna sostojba/cakum pakum
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 18:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.14 br.9 Jane Sandanski/ Babin Dol- Kumanovo

SE PRODAVA!!!Kukata se naogja vo Kumanovo..Naselba Jane Sandanski /Babin Dol..Ul 14 br..9..dva sprata,garaža vo sklop na samata kuka so golemo dvorno mesto za ušte eden objekt za gradba..garaza,podrumski prostor so zavrsna ploča pod krovot, moznost za podiganje na uste eden sprat,balkon/ terasa,Bunar,ogradena ,Sredena dokumentacija,legalizirana..Se na svoe mesto..Vredi da se vidi.. Tel kont.078 431 703

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078344184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам