1 / 9
Elektricen vilushkar Italjanski Robustus 1,5t visina 6300mm
99 €
18.12.2022 21:13

Гостивар / Гостивар

Cilindar ,teleskop za lift platforma za teret,
Baterii akumulatori 24v 48v 72v za elektricen paletar viluskar
I drugi delovi za viluskari.
Hidraulicen klip.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

veka
Потврден огласувач
070473111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам