1 / 3
Kuca vo Agino selo
14.000 €
Цената не е фиксна
13.05.2020 13:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kumanovo Agino selo

Kuca vo Agino selo pomegju Kumanovo i Skopje

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ljube
Потврден огласувач
077557220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам