1 / 11
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БЕДИЊЕ СО КОМПЛЕТ ДОКУМЕНТИ
90.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2021 14:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

123 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

676 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1984

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

БЕДИЊЕ, У..11-ТИ НОЕМВРИ БР.158

СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 123М2+61М29ПОТКРОВЈЕ)+42М2(ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ).
ДВОРНО МЕСТО 376М2+300М2 ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ИЗГРАДБА НА КУЌА.
КУЌАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНА НА ЛИЦЕ МЕСТО.
И НА ТЕЛ. 076/478-333 БЕТИ
078/260-058 БИБЕ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

BILJANA STOSHIKJ
Потврден огласувач
078260058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам