1 / 2
Kuca na odlicna lokacija,
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2020 10:44

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

JNA 4a

Kucata se naodja na odlicna I mirna lokacija, mesto so odlicen pristap od 3 strani,dvorno mesto od 220m2,kucata raspolaga so dva sprata kompletno namesteni i podrum od 70m2, prostorija od 25m2 (letna kujna), instalirano parno greenje I solaren sistem,PVC stolarija, samata ulica pred kucata e slepa ulica i nema frekfencija na vozila.Povece info okolu tocnata lokacija na 078 366 035.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078366025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам