Se prodava plac vo Prilep
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 14:45

Прилеп / Прилеп

Se prodava plac vo Prilep zad magacinite na Centro Promet.
Placot e golem 646m2,i legaliziran objekt od 50m2.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Valerij
Потврден огласувач
078211320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам