1 / 5
Makaza za rabota na visina
12.000 €
03.10.2022 00:45

Гостивар / Гостивар

Se prodava ili iznajmuva platforma digalka korpa lift skej jek za rabota na visina do 14m.dizel avtovishka
50evra +ddv renta naem kirija

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам